Mislim na tebe svakog dana

Izvor: Mondo, 28.Apr.2018, 17:43   (ažurirano 02.Apr.2020.)

"Mislim na tebe svakog dana"

Bivši suprug Vitni Hjuston u filmu o svom životu pokazao suze i to koliko mu nedostaju slavna pevačica i ćerka.

U filmu o životu Bobija Brauna, "Priča Bobija Brauna" on otkriva i pojedinosti iz braka sa popularnom pevačicom Vitni Hjuston, koja u medije nažalost nije dospevala samo zbog svog izvanrednog glasa, već i zbog zloupotrebe narkotika i lekova.

Preminula ćerka Vitni Hjuston

U intervjuu koji ćemo moći da vidimo u toku filma, Bobi Braun >> Pročitaj celu vest na sajtu Mondo << je nekoliko puta i zaplakao na spomen imena ćerke Kristine Braun, koja je preminula u svojoj 22. godini, 2015. godine.

"Od toga se čovek ne oporavi", rekao je Braun.

U filmu on oko vrata nosi lančić sa Kristininom fotografijom i priča o tome kako ćerka koju je dobio u braku sa pevačicom Vitni Hjuston, nikada neće upoznati braću i sestre.

"Mislim na nju svakog dana. Kada gledam svoju drugu decu, teško mi padne, jer znam da oni neće imati prilike da se druže sa svojom starijom sestrom".

U sećanje na Kristinu, osnovao je Sigurnu kuću sa njenim imenom, odnosno organizaciju koja pomaže žrtvama porodičnog nasilja.

"Trudimo se da sagradimo kuće koje će pomoći ženama i muškarcima da nađu utočište. Ozbiljni smo u vezi sa tim, jer ne želim da vidim još roditelja koji sahranjuju decu", kaže Bobi.

On za Kristininu smrt krivi Nika Gordona, njenog bivšeg dečka, koji je zbog cele situacije i optužen i koji treba porodici da isplati 36 miliona dolara.

Nastavak na Mondo...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Mondo. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Mondo. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.