Milena i Jug: Naš Lav je divna beba

Izvor: Blic, 23.Jan.2015, 07:37   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Milena i Jug: Naš Lav je divna beba

Glumica je juče sa sinom izašla iz porodilišta u pratnji supruga.

Srećna porodica: Milenu iznenadile novinarske ekipe ispred porodilišta

Milenu Vasić iznenadile su novinarske ekipe.

- Jao, pa što niste javili da dolazite, nemam ni frizuru - rekla je sa osmehom.

Ona je juče u pratnji supruga, reditelja Juga Radivojevića, svoje ćerke Lane i Jugovog sina Vuka izašla iz porodilišta „Narodni front“. Porodica je blistala od sreće. >> Pročitaj celu vest na sajtu Blic <<

- Svi smo presrećni. Lav je divan i dobar. Hvala na čestitkama - kazali su roditelji, dok su Lavovi brat i sestra obigravali oko nosiljke.

Ovo je Mileni i Jugu prvo zajedničko dete, a oboje imaju jedan brak iza sebe.

Njih dvoje su se krajem prošle godine venčali, a zanimljivo je da su bili u vezi pre 15 godina, ali je po razlazu svako otišao svojim putem.

Nastavak na Blic...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Blic. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Blic. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.