
Izvor: Kurir, 05.Mar.2024, 14:00
MASK PRED SUDOM ZBOG SEKSIZMA! Grupa radnika tvrdi: Toleriše se diskriminacija žena, 8 inženjera otpušteno zbog iznošenja optužbi?
Proizvođač raketa SpaceX u utorak će se pojaviti pred sudijom američkog odbora rada kako bi se suočio sa tvrdnjama da je otpustio osam inženjera jer su kritikovali generalnog direktora Elona Maska i optužili ga za seksističko ponašanje u pismu rukovodiocima kompanije.
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Kurir. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Kurir. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.