Izvor: Blic, 18.Avg.2015, 13:00 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Loco Dice pravi žurku u Beogradu
Jedan od najpopularnijih izvođača na svetskoj elektronskoj sceni, Loco Dice, nastupiće 18. septembra u beogradskoj hali „Depo“.
Traženi producent i DJ iz Dizeldorfa u Beograd dolazi u okviru svetske turneje i to na Apgrade žurku. On trenutno promoviše svoj novi album „Underground Sound Suicide“, sa kojeg se već izdvojio singl „Get Comfy“ uz gostovanje londonskog repera Giggsa. Spot za ovu numeru, koja vešto spaja hip-hop i techno, uticajni magazin „Thump“ >> Pročitaj celu vest na sajtu Blic << proglasio je za priču o Dajsovim korenima uz konstataciju da bi Guy Ritchie bio ponosan na režiju. Na albumu gostuje još jedno veliko hip-hop ime, američki hitmejker Just Blaze.
Među saradnicima se izdvajaju Chris Liebing, Miss Kittin i Guti, a posebno je zanimljivo gostovanje čuvene Neneh Cherry. U Beograd dolazi i njujorški DJ i producent Caleb Calloway, te još jedan predstavnik Dajsove čuvene izdavačke kuće, Beograđanin sa dva izdanja za „Desolat“ Alexandar Ivković.
Domaća podrška je Vlada Janjić, a ulaznice koštaju 790 dinara.
Inače, lider svetske elektronske scene Richie Hawtin, nastupiće na Kalemegdanu u okviru prvog Apgrade vikenda, koji će se održati 4. i 5. septembra u rovu ispod Vojnog muzeja Beograda, a sa njim prve večeri dolaze producenti Jullian Jeweil i Fabio Florido sa etikete Minus. U subotu 5. septembra dolaze rezidenti kluba Berghain, Efdemin, Function i Boris. Ulaznice ko[taju 1.590 dinara za obe večeri.
Loco Dice u hali „Depo“, 18. septembra
Izvor: DANuBeogradu.rs, 18.Avg.2015
Jedan od najpopularnijih izvođača na svetskoj elektronskoj sceni, Loco Dice, nastupiće 18. septembra u hali „Depo“ u okviru nove Apgrade žurke. Traženi producent i DJ iz Diseldorfa u Beograd dolazi u okviru svetske turneje kojom promoviše svoj novi album „Underground Sound Suicide“, sa...











