Izvor: S media, 10.Okt.2011, 00:00 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Lepa Brena plakala pred kamerama! (VIDEO)
Pevačica je gostovala u emisiji "Balkanskom ulicom", a voditeljka Vesna Dedić svojim pitanjima dovela je Brenu na ivicu da zaplače.
Brena je ovih dana veoma zastupljena kako u štampanim i elektronskim medijima, tako i u emisijama na različitim televizijama. To je i opravdano ako se uzme u obzir da se sprema njen veliki koncert u Areni, dvadesetog oktobra, piše Puls.
Lepa Brena: Ne treba da me se plaše!
Džej: Traže da napišem knjigu, a ja nepismen!
>> Pročitaj celu vest na sajtu S media << />
O čemu li Brena i Dačić razgovaraju? (FOTO)
U emisiji "Balkanskom ulicom", Brena je pričala o svom životu i otkrila da žali što zbog posla nije imala vremena da izlazi sa prijateljima.
- Nisam uspela da odnegujem prijateljstva, to mi je žao. Nisam propratila prijateljice, ispustila sam ih i nekako godinama pogubila - rekla je Brena, a onda sa osmehom nastavila:
- Da sam izlazla ranije, ne bih imala sada na šta da budem ponosna. Ali, obećala sam sebi, posle koncerta ću sve nadoknaditi. Krećem u život da nadoknadim sve što sam propustila - nasmejano je rekla Lepa Brena.
Međutim, posle nekog vremena, razgovor je krenuo u drugom smeru, te je Brena otkrila da joj je najteže u životu bilo kada je premunio Raka Đokić, kada se raspala stara Jugoslavija i kada joj je otac preminuo. Tada su joj oči zasuzile, ali nastavila je sa razovorom.
Vesna Dedić je postavila pitanje i u vezi sa otmicom njenog sina Stefana, o čemu je poznato da Brena nerado govori.
- Ta otmica je od mene napravila hipersenzitivnu osobu. Čim imate dete sigurno imate i majčinski instinkt. Ja sam se uvek nekako plašila za Stefana, i to što sam osećala to se i desilo. To što se desilo je meni dalo neki instinkt. Posle toga, desilo mi se da osećam i razne druge stvari. Počela sam da osećam zemljotrese. Osetila sam i cunami koji je bio na Puketu. Nisam deset dana pre toga spavala, a onda sam jedno jutro ustala i rekla, mi moramo da idemo odavde.
A koga bi Brena uzjahala pogledajte OVDE.




