Lejdi Gaga režira TV emisiju

Izvor: S media, 15.Nov.2011, 14:58   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Lejdi Gaga režira TV emisiju

Pevačica radi "punom parom" kao i uvek. Sada sprema nešto novo - TV emisiju.

Lejdi Gaga je otkrila da je protekli vikend provela radeći u montaži, gde završava dva nova audiovizualna projekta – posebnu TV emisiju nazvanu "A Very Gaga Thanksgiving", kao i spot za svoj novi singl "Marry the Night".

Fanovi Lejdi Gage izvređali Adel!

Pevala na mikrofon u obliku polnog organa! (VIDEO)

Golać na sceni tokom MTV dodele! (VIDEO+FOTO+16)

Gaga >> Pročitaj celu vest na sajtu S media << sama režira dokumentarac o svojim nastupima pod imenom "A Very Gaga Thanksgiving" .

Pesmu "Marry the Night" je uživo izvela u britanskom šou "The X Factor", nastupivši kao leš bez glave u ispovedaonici ispred velikog krsta, što je uznemirilo crkvene krugove koji su protestvovali pismima i pozivima televiziji, prenosi Blic.

Nastavak na S media...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta S media. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta S media. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.