Kuća „Velikog brata“ u roze boji

Izvor: Blic, 06.Mar.2009, 07:37   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Kuća „Velikog brata“ u roze boji

Serijal „Veliki brat All Stars” počinje u ponedeljak, a ekipa „Blica” juče je imala priliku da obiđe preuređenu kuću na Košutnjaku i bila zaslepljena bleštavilom roze boje. Cela kuća stilizovana je u roze - počevši od dnevne sobe, do kuhinje, trpezarije, kupatila"

Velika sofa u dnevnoj sobi presvučena je u tri tona roze boje - bebiroze, ljubičasto, i pink roze boju, sto u trpezariji je prošaran roze bojom, a čak i nekoliko mini-foteljica i taburea, >> Pročitaj celu vest na sajtu Blic << kao i radijator i lampe u sobi pretežno su u - roze boji. Kuhinjski elementi su takođe roze boje, kao i pod, tepisi, pa i providan trpezarijski sto ima roze detalje"

Dvorište kuće je gotovo isto kao u serijalu „Operacije trijumf” - crvena i oker boja preovlađuju, a jedino se promenio stil i oblik nameštaja. Ekipa „Blica” je posetila kuću u pola renoviranja, te će do početka serijala biti uneto još nekoliko detalja, verovatno u roze boji, jer će se serijal prikazivati na Televiziji „Pink”.

Dešavanja u kući ispratiće nekoliko emisija. Izbacivanje takmičara održavaće se svakog ponedeljka u 21 čas, a vodiće ga dvojac Milan Kalinić i Dragan Marinković Maca, za koga je u poslednjem trenutku odlučeno da ipak ne ulazi u kuću.

- Ah" da, ponovo radim sa Macom. Moram da vam kažem da je ovo jedan od poslednjih mojih projekata, jer otkad radim sa njim, imam beneficirani radni staž - našalio se Milan, a Maca je dodao: „Jedva čekam početak, biće ludilo!”

I poznati kao Veliki Brat

Voditeljka Ana Mihajlovski otkrila nam je neke tajne njene autorske emisije „Veliki brat - mala sestra” koja će se emitovati svakog utorka u 21 čas. Pored toga što će voditi ekskluzivne intervjue s izbačenim ukućaninom, Ana je unela neke novine.

- Poznate ličnosti i bliske osobe ukućana koji budu bili gosti imaće priliku da razgovaraju sa takmičarima u ispovedaonici, i to glasom Velikog Brata. Stanari, naravno, to neće znati, tako da će biti veoma zanimljivo. Takođe, napravićemo konkurs za sve zainteresovane da se na jedan dan nađu u koži nekog VIP takmičara, da na jedan dan vode njegov život u spoljnom svetu - otkrila je Ana.

Fotelja sa pojasevima za vezivanje

Ispovedaonica je ove godine u šampanj boji. Fotelja u kojoj će se baškariti poznate ličnosti presvučena je kožom, a na sebi ima pojaseve za vezivanje, te nije isključeno da će Veliki Brat ove godine tokom ispovedanja vezivati svoje VIP stanare.

Nastavak na Blic...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Povezane vesti

"VIP Veliki brat" ALL STARS

Izvor: Press, 06.Mar.2009

Serijal „Ol stars Veliki brat" počeće u ponedeljak, 9. marta, i trajaće mesec dana, a za nagradu od 50.000 evra boriće se 14 ukućana. Press ekskluzivno objavljuje imena takmičara koji su ušli u poslednji krug i koji bi u ponedeljak iz karantina trebalo da preko crvenog tepiha ušetaju u...

Nastavak na Press...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Blic. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Blic. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.