Izvor: Blic, 30.Mar.2006, 12:00 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Kristina Loken biseksualka
Kristina Loken biseksualka
Glumica koju publika pamti iz filma 'Terminator', Kristina Loken priznala je javno da je biseksualka. Ona ima običaj da se istovremeno zabavlja i sa momkom i sa devojkom, te da sve troje često izlaze zajedno. Sa ženama se, kaže, čak oseća ispunjenijom nego kada je u kontaktu sa muškarcima. Zanimljivo.
Elizabet Harli uslikala paparaca
Dok je paparaco slikao kako se golišava sunča na jednoj mediteranskoj plaži, glumica >> Pročitaj celu vest na sajtu Blic << Elizabet Harli se nije dala zbuniti. Izvadila je svoj digitalac i uslikala nasrtljivca. Sada će fotku paparaca dati svojim advokatima i dobiti novac. S druge strane, paparaco je dobro odradio posao, jer je pokazao da Elizabet nije pravi promoter za svoju modnu liniju kupaćih kostima.
Edi Irvajn izlazi sa Pamelom
Veliki plejboj Edi Irvajn, vozač Formule 1, u poslednje vreme viđa se sa seks ikonom Pamelom Anderson. Pamela trenutno gori od želje da zatrudni, pa makar i sa 'epruvetom'. Po nama, mnogo je bolje da to uradi sa Edijem. Em bi dete imalo poznatog oca, em bi Pamela zadovoljila svoju trenutnu strast.
Severina i 'Let 3' snimili spot za 'Moju štiklu'
Snimanje spota za 'Moju štiklu', pesmu kojom će Severina predstavljati Hrvatsku na 'Eurosongu' u Atini, počelo je u utorak.
- Sva ta halabuka koja se digla oko 'Dore' i Severinine pesme zapravo mi je dala inspiraciju za scenario spota. Golema Seve (veličine Godzile) koju smo snimili u studiju na podlozi u spotu će hodati umetnutim kadrovima Zagreba i šokirati zagrepčane. Severina će u spotu biti nadmoćna, lepa i velika - kaže reditelj spota.
A oko nje će lebdeti momci iz 'Leta 3', jer ipak je to u skladu s imenom njihova benda, dok se Sevina štikle nekoliko puta u spotu pojavljuju u krupnom planu. Premijera spota planirana je za naredni petak.












