Kristijan uhapšen u Kraljevu!

Izvor: Mondo, 19.Jan.2016, 21:49   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Kristijan uhapšen u Kraljevu!

Aleksandar Kristijan Golubović priveden je po nalogu tužilaštva u policiju u Kraljevu zbog izjava o koleginici iz rijalitija Farma Tamari Đurić.

U jednom od svojih stanova uhapšen je kriminalac protiv koga je doneta pravosnažna presuda, javio je "Kurir".

U zatvor ili ne?

Dok "Kurir" i "Informer" javljaju da policija Kristijana sprovodi u zatvor, "Blic" javlja da on ne ide u zatvor, nego je priveden tek zbog saslušanja povodom izjava o Tamari >> Pročitaj celu vest na sajtu Mondo << Đurić. "Večernje novosti" takođe ne pominju sprovođenje Golubovića u zatvor.

Taj list piše da je tužilaštvo dalo nalog policiji da sasluša Golubovića zbog izjava medijima i objava na Facebooku u kojima je pretio koleginici s Farme Tamari Đurić.

"Tvrdim da je Tamara Đurić zvana Ganga zdrava i živa samo zato što sam ja naredio svima koji me obožavaju da ne smeju ni da je taknu, a kamoli urade ono što zaslužuje zbog svog prljavog jezika", jedna je od tih izjava.

Kristijan je, kako javlja "Informer", posle gostovanja na televiziji "Hepi", saznao da ga policija goni i pokušao da se sakrije u tajnom stanu u Kraljevu.

Policija ga je, međutim, pronašla i u toku je sprovođenje u zatvor na izdržavanje kazne, piše "Informer".

Tanjug javlja da je Golubović, po nalogu Višeg javnog tužilaštva, doveden u Policijsku upravu u Kraljevu radi prikupljanja potrebnih obaveštenja.

Golubović je pravosnažno osuđen na osam godina zatvora zbog 120 grama heroina i ostalo mu je da odsluži još četiri godine zatvora.

 On je više puta odlagao odlazak na odluženje kazne, a poslednji put sud mu je odobrio oglaganje do 5. janaura zbog učestvovanja u rijalitiju Farma.

Poslednji put je zatražio odlaganje kazne zbog "operacije mozga".

Golubovićev advokat Gvozden Grgur rekao je 5. januara za MONDO da je sudu predao zahtev za odlaganje kazne, koji, kako je naveo, "automatski odlaže" odlazak u zatvor.

"Očekujem odlaganje, nema razloga da mu se ne odloži odlazak u zatvor. U pitanju su zdravstveni razlozi, sve je nesporno i dokazivo.Ne verujem da će biti problema", rekao je tada Grgur.

Nastavak na Mondo...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Mondo. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Mondo. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.