Izvor: Mondo, 04.Mar.2018, 21:34 (ažurirano 02.Apr.2020.)
"Kraj utakmice"! (FOTO)
Što ste se nadali, nadali ste se - udala se jedna od najlepših manekenki Viktorijas sikreta
Lepotica iz "Viktorijinog jata" Šanel Iman, udala se danas za igrača američkog fudbala Sterlinga Šeparda!
Šepard je zaprosio Šanel u decembru prošle godine, i trenutak veridbe objavio na Instagramu. "Verenica" je tada napisala da "jedva čeka da postane njegova gospođa" što se danas i obistinilo.
Venčanju su pristustvovali Šepardovi saigrači, ali i Šaneline koleginice manekenke - jedna od njih, Džordan Dan, je bila deveruša.
Sweet Love @sterl_shep3
A post shared by Chanel Iman (@chaneliman) on Oct 25, 2017 at 9:19pm PDT
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Mondo. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Mondo. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.



