Kostić prodao stan da bi isplatio glumce!

Izvor: OkRadio.rs, 04.Jul.2016, 11:09   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Kostić prodao stan da bi isplatio glumce!

Vuk Kostić morao da skupi novac za saradnike na filmu „Igra u tami“, koji je producirao Nakon ovog lošeg iskustva, glumac će se teško odlučiti da ponovo nešto producira, pa će se posvetiti isključivo glumi. Zato i leto provodi radno, snimajući film „Meso“ i seriju „Ubica mog oca“, gde u oba projekta tumači glavnu ulogu. Nedavno je javno potvrdio da mu produciranje nije trebalo. - U poređenju s glumom, ovo mi je baš teško palo. Ne gledam na to kao na posao, više bih voleo da ne moram da se bavim produkcijom, ali kad ispred sebe imaš...

Nastavak na OkRadio.rs...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta OkRadio.rs. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta OkRadio.rs. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.