Izvor: Blic, 03.Jun.2006, 12:00 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Kortni Lav napisala autobiografiju
Kortni Lav napisala autobiografiju
U svojoj autobiografiji Kortni Lav, udovica legendarnog pevača 'Nirvane' Kurta Kobejna, otkriće nepoznate podatke iz svog privatnog života. Knjiga od tristotinak stranica se zove 'Dirty Blonde: The Diaries Of Courtney Love' i sigurno će biti prepuna bizarnosti. Autobiografija Kortni Lav će se pojaviti u novembru.
Skarlet Johanson najbolje odevena žena
Po glasovima posetilaca Internet portala Yahoo, najbolje >> Pročitaj celu vest na sajtu Blic << obučena osoba na planeti je glumica Skarlet Johanson. Skarlet je skoro u magazinu FHM proglašena za najseksepilniju ženu sveta. Iza Skarlet, najbolje odevene žene su Viktorija Bekam, Liz Harli, Keli Bruk i Miša Barton.
Džesika Alba ne može da se sunča u toplesu
Popularna glumica Džesika Alba je tužna zbog činjenice da ne može da se sunča u toplesu na prelepim plažama sveta. Ona želi da suncu izloži svoje grudi, ali ne i fotoaparatima paparaca koji je opsedaju na svakom koraku. Mi predlažemo da ona sebi ipak ispuni želju, a sa paparacima ćemo lako.
Sofija Kopola očekuje dete
Američka rediteljka Sofija Kopola, ćerka slavnog Frensisa Forda, očekuje prvo dete. Dete bi trebalo da se rodi sledeće zime, a otac je Tomas Mars, pevač francuske grupe 'Feniks'. Njen film 'Marija Antoaneta' nije prošao najbolje u Kanu, ali buduću mamu to ne treba da zanima.












