“Kopljanici“ se vratili posle 0:2 u derbiju, Sulejmani strelac

Izvor: Dzungla.org, 16.Okt.2011, 22:47   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Derbi devetog kola holandskog šampionata odigran je u Amsterdamu, gde je vodeći Alkmar rano stekao dva gola prednosti, ali je domaći tim u drugih 45 minuta stigao do boda. Sulejmani pogodio sa bele tačke.

Fudbaleri Ajaksa i Alkmara igrali su nerešeno 2:2, u derbiju devetog kola šampionata Holandije.
Gosti su već posle 20 minuta igre stekli dva gola prednosti, preko Holmana i Berensa. Tu prednost su sačuvali do kraja prvog poluvremena, ali posle samo dva minuta >> Pročitaj celu vest na sajtu Dzungla.org << igre u nastavku - penal za domaće. Sa bele tačke precizan je Miralem Sulejmani, a bod Ajaksu doneo je Jansen u 82. minutu.
Alkmar i dalje vodi na tabeli sa 22 boda, a Ajaks je na četvrtom mestu sa 16 bodova.

( Izvor: Sportske )

Nastavak na Dzungla.org...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Dzungla.org. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Dzungla.org. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.