Izvor: Blic, 07.Dec.2007, 13:00 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Koja i „Kičma“ večeras u SKC-u
Grupa „Disciplina kičme" nastupiće večeras u beogradskom Studentskom kulturnom centru i time će biti završena manifestacija „Dani discipline" koja traje od 28. novembra.
Ovo će ujedno biti i koncertna promocija njihovog novog albuma „Kada kažeš muzika, na šta tačno misliš, reci mi?", a pored novih pesama grupa će izvesti i stare, dobro poznate hitove. Takođe, ovoga puta bend će biti pojačan sa dva prateća vokala.
Posetioci će moći večeras >> Pročitaj celu vest na sajtu Blic << i da kupe diskove, printove, kao i neke detalje iz arhive „Discipline kičme", poput vinila, razglednica i sličnih stvari. Specijalni gosti na koncertu biće „Tudosok", avangardni fank-džez trio iz Budimpešte, a cena ulaznice iznosi 800 dinara.








