Izvor: Kurir, 03.Nov.2008, 06:37   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Karte za koncert Ace Lukasa

Folk pevač Aca Lukas večeras će u 20 časova održati dugo najavljivani rođendanski koncert u Beogradskoj areni. Njegovi mnogobrojni fanovi tako će imati priliku da čuju najveće hitove: „Lična karta“, „Rođendan“, kao i pesme sa novog albuma „Bajpas“, „Pao sam na dno“ i druge. Ovom prilikom Kurir poklanja pet puta po dve karte najbržim čitaocima koji između 9.00 i 9.05 okrenu redakcijski broj telefona 011/3240-551.

Nastavak na Kurir...



Povezane vesti

Karte za Lukasa

Izvor: Večernje novosti, 02.Nov.2008, 20:37

Nekrunisani kralj splavova Aleksandar Vuksanović, poznatiji kao Aca Lukas, u ponedeljak će održati koncert u "Beogradskoj areni" i proslaviti svoj 40. rođendan

Nastavak na Večernje novosti...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Kurir. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Kurir. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.