KVALIFIKACIJE ZA LE Mitrović bolji od Kostića i Gaćinovića

Izvor: 011vodič.com, 22.Avg.2019, 23:06   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Malo iznenađenje u prvom meču plej-ofa za Ligu Evrope. Fudbaleri Strazbura su pred domaćim navijačima u četvrtak savladali Ajntraht sa 1:0 (1:0).
Pobednički pogodak postigao je 22-godišnji vezista Kevin Zohi u 33. minutu, posle asistencije Linarda. Strazbur je do trijumfa sa kapitenskom trakom predvodio naš reprezentativac Stefan Mitrović.
Za Ajntraht su igrala dva “orla”, Filip Kostić i Mijat Gaćinović, ali je nekadašnji vezista Vojvodine promenjen na poluvremenu. Treći >> Pročitaj celu vest na sajtu 011vodič.com << Srbin u timu iz Frankfurta, Dejan Joveljić, nije bio u protokolu.
Odličnu utakmicu su u Italiji odigrali Torino i Vulverhempton. Engleski tim je trijumfovao rezultatom 3:2 (1:0), ali je Andrea Beloti golom iz penala u samom finišu meča sačuvao nadu “bikovima” da mogu do grupne faze Lige Evrope.