Izvor: S media, 15.Jan.2011, 05:41 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Jusa: Mladen je narkomančić!
Nakon glasina da je vlasnik kluba „Rič“ Dejan Jusa pretukao Mladena Radulovića, ovaj biznismen tvrdi da su to izmišljotine i da je maneken „jedan običan narkomančić“.
Naime, internet portal „Svet“ objavio je intervju sa Jusom, koji govori o tome da je Radulović „budala koja konzumira drogu i spopada tuđe devojke“.
- Ma nisam ga ja prebio, narkomančić jedan... Ali znam ko jeste, bio sam prisutan, ali ne bih da spominjem imena ljudi... Mladena poznajem >> Pročitaj celu vest na sajtu S media << oko godinu dana i sad ti zamisli da me je zvao da mu budem kum! Ma budala, dobio je batine zato što kad pretera sa „opojnim drogama“ i alkoholom, spopada tuđe devojke! U stvari, to stalno radi, tako da sam se ja distancirao od njega, ne želim da mi se „lepe“ stvari koje on uradi... Nisam ga ja mlatio, ali stvarno, nisam ni učestvovao - rekao je vlasnik kluba, i dodao da je Mladen bio samo „prilepak“ u njegovom društvu.
- Ma pusti budalu... Priznajem da je izlazio sa mnom, ali ne više... Uvek ti se prilepe takvi tipovi - završio je Jusa.
Mladen Radulović napadnut u toaletu jednog beogradskog kluba
Podsećanja radi, „Alo!“ je pre mesec dana objavio priču u kojoj je navodno Raduloviću u klubu „Vanila“ nepoznat mladić prišao i uperio pištolj u njega. Tada je maneken, kako je tvrdio naš izvor, sedeo sa društvom i popio veliku količinu alkohola i prilikom odlaska u toalet za njim je uleteo mladić koji je izvadio pištolj koji mu je bio zadenut za pojasom. Sve je delovalo kao da će pucati u njega, dok je on stajao kao zaleđen, a svi prisutni su mislili da tadašnji Anabelin dečko ima problem sa nepoznatim dečkom. Na svu sreću, odmah je uletelo obezbeđenje kluba i momka razoružalo, a potom i udaljilo iz „Vanile“.
Kako bi došli do komentara Radulovića, pozvali smo ga, ali nam je maneken dva puta odbio poziv, a nije odgovorio ni na SMS poruku.







