Još karata za AC/DC

Izvor: Blic, 18.Feb.2009, 06:37   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Još karata za AC/DC

Menadžment grupe AC/DC, koja će 26. maja nastupiti u na stadionu Partizana, odobrio je da se iz zemalja bivše Jugoslavije povuku nerasprodate karte za taj koncert i preusmere na tržište Srbije, gde su ulaznice planule za samo nekoliko sati.

Po rečima Aleksandra Radoša, portparola koncerta, sutra će se znati o kojim kategorijama ulaznica se radi. Da podsetimo, za koncert benda AC/DC u prodaju je pušteno 45.000 ulaznica, od čega je 23.000 namenjeno za tržišta zemalja bivše >> Pročitaj celu vest na sajtu Blic << Jugoslavije, dok su ostale namenjene za prodaju u Bugarskoj, Mađarskoj i Rumuniji. Najjeftinije karte, koje su koštale 3.900, 4.300 i 5.500 dinara, u petak su rasprodate za tri sata, a preko sajta „Eventima” još se mogu kupiti ulaznice po ceni od 8.900 i 11.000 dinara.

Nastavak na Blic...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Blic. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Blic. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.