Bahanalisanje se nastavlja: Još jednoj učesnici Parova sevnule grudi! (+16FOTO)

Izvor: S media, 20.Jan.2012, 15:59   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Bahanalisanje se nastavlja: Još jednoj učesnici "Parova" sevnule grudi! (+16FOTO)

Nakon Martine Rajović i njenih grudi kao i tigrastih gaćica, Buckinog seksa, zatim i Cecinog seksa s mužem, na red je došla Marija Aćimović, partnerka manekena Stevana koja je pokazala novo lice.

Nastavak na S media...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Povezane vesti

Parovi: Marija Aćimović skinula majicu i skočila u bazen

Izvor: Story, 20.Jan.2012

Partnerka manekena Stevana Arsenijevića, Marija Aćimović, pred gledaocima Happy televizije u rijalitiju Parovi pokazala je novo lice

Nastavak na Story...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta S media. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta S media. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.