Još jedno ime za X Faktor?

Izvor: Mondo, 12.Feb.2015, 10:44   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Još jedno ime za X Faktor?

MONDO saznaje da će najveće muzičko takmičenje u svakom smislu biti "regionalno" - "predstavnik Crne Gore" bi trebalo da bude Sergej Ćetković.

Foto: MONDO, Goran Sivački

 Đorđe Balašević, Masimo Savić, Gibonni, Jelena Rozga, Emina Jahović, Severina ... svim ovim imenima kao potencijalnim članovima žirija najvećeg muzičkog takmičenja X Faktor licitiraju mediji nedeljama unazad.

Sada je u igri još jedno ime - Sergej Ćetković.

Popularni >> Pročitaj celu vest na sajtu Mondo << pevač bi trebalo da u novoj sezoni muzičkog takmičenja komentariše učesnike i njihove nastupe, odnosno bude mentor jednoj od grupa.

"Nemamo komentar na spekulacije, uskoro će javnost saznati ko je u žiriju druge sezone. Jedino što možemo da otkrijemo jeste da su u pitanju zvezde regionalnog karaktera", rečeno je MONDU iz produkcije.

Nastavak na Mondo...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Mondo. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Mondo. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.