Izvor: Blic, 18.Jul.2003, 12:00   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Joksimović se ugledao na Bekama

Joksimović se ugledao na Bekama

Moj prelazak iz 'Siti rekordsa' u 'BK saund' je najnormalnija stvar, isto kao što je Dejvid Bekam prešao iz Mančester junajtida u kraljevski klub - rekao je za 'Blic' pop pevač Željko Joksimović, koji je od juče postao novi ekskluzivac Karićevog muzičkog jata.

Joksimović, koji je godinama unazad bio najveća muzička zvezda 'Siti rekordsa', ugovorom se zavetovao na vernost 'BK saundu' do 2005. godine, do kada bi trebalo da snimi >> Pročitaj celu vest na sajtu Blic << nekoliko albuma. Prvi Joksimovićev singl trebalo bi da bude gotov već na jesen, a novi album kroz godinu i po dana. O razlozima napuštanja 'ružičaste produkcije' i visini transfera 'muzički Bekam' nije želeo da govori, ali je naglasio da je 'BK saund' jedina diskografska kuća koja će moći da isprati razvoj njegove karijere.

Željko je najavio da će i dalje da sarađuje sa Leontinom Vukomanović, a čelnici 'BK saunda' otkrili su da će do jeseni uslediti još nekoliko šokantnih transfera.

Po potpisivanju ugovora, Joksimović je čašom šampanjca nazdravio Bogoljubu Kariću.

D. Milošević

Nastavak na Blic...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Blic. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Blic. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.