Jelena Tomašević na eks Ju turneji

Izvor: Blic, 15.Apr.2008, 08:37   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Jelena Tomašević na eks Ju turneji

Jelena Tomašević, koja će sa numerom „Oro" predstavljati Srbiju na „Evrosongu" koji se od 20. do 24. maja održava u Beogradu, proteklog vikenda je počela promotivnu turneju po Evropi, gostovanjima u Bosni i Hercegovini, i Hrvatskoj.

U petak, Jelena Tomašević, Željko Joksimović, kompozitor pesme „Oro", i Duška Vučinić, portparol „Pesme Evrovizije", bili su gosti najgledanijih emisija televizije BHRT, Federalne televizije, Televizije „Hayatt", >> Pročitaj celu vest na sajtu Blic << „Pink BH", kao i radio stanica Bosne i Hercegovine.

U subotu uveče u „The Clubu" u centru Sarajeva bilo je upriličeno i druženje sa predstavnicima medija koji su bili izuzetno zainteresovani za našu predstavnicu, kao i predstojeći „Evrosong".

U nedelju je turneja nastavljena u Hrvatskoj gostovanjem u emisiji „Nedeljno popodne" HRT-a, gde su prisustvovali i predstavnici drugih hrvatskih medija. Reakcije medija su pokazale da publika u Bosni, kao i u Hrvatskoj, i te kako računa na visok plasman pesme „Oro", ali i na odličnu organizaciju predstojeće „Pesme Evrovizije" u Beogradu.

Nastavak na Blic...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Blic. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Blic. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.