Jelena Rozga peva Srećku Šojiću

Izvor: Blic, 17.Nov.2011, 03:10   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Jelena Rozga peva Srećku Šojiću

U novom serijalu filma “Tesna koža”, reditelja Milana Živkovića, igraće i popularna hrvatska pop pevačica Jelena Rozga. Posle Lepe Brene, Zorice Marković, Snežane Babić-Sneki i Suzane Perović, i Jelena Rozga će igrati samu sebe.

- Raduje me to što sam dobila ponudu da igram u filmu koji je dobro poznat u celoj regiji. Odmah sam prihvatila ulogu, s obzirom na to da ću igrati upravo sebe - Splićanku Jelenu Rozgu (34).

Zbog obaveza koje imam, dogovor je >> Pročitaj celu vest na sajtu Blic << da se deo filma (s mojom ulogom) snimi pred kraj. Ovo će biti lepo i zanimljivo iskustvo, a potrudiću se da uradim svoj deo posla najbolje što mogu - istakla je Rozga.

Jelena je bila glavni vokal hrvatske pop grupe "Magazin" od 1996. do 2006, kada se odlučila za karijeru soliste. Pre četiri godine dobila je prvu nagradu na muzičkom festivalu u Splitu.

Nastavak na Blic...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Blic. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Blic. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.