Izložba u slavu Ksenije Pajčin

Izvor: 24sata, 18.Avg.2010, 02:26   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Izložba u slavu Ksenije Pajčin

Kako kaže Dević za „24 sata”, motiv za organizovanje izložbe je da se pokaže da njeni prijatelji i dalje misle na nju, kao i da se ne zaboravi zvezda koja je obeležila poslednjih 10 godina estrade u Srbiji i regionu.

Nastavak na 24sata...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta 24sata. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta 24sata. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.