Izbaci uljeza! (FOTO)

Izvor: Mondo, 23.Avg.2015, 16:02   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Izbaci uljeza! (FOTO)

Niki Minaž - Bijonse Nouls - Dijana Janković

  Pevačica Dijana Janković, nedavno je podlegla trendu farbanje kose u drečave boje i postala "barbika", tačnije ofarbala se u ružičasto.

Mi smo, "grešni", napisali da Dijana sada izgleda kao Jelena Karleuša pre par godina, kada je i sama "furala" tu boju, ali sada to, zahvaljujući novoj slici koju je Jankovićeva objavila na Instagramu, ispravljamo.

Na slici vidimo sliku "3 u 1", tačnije tri pevačice >> Pročitaj celu vest na sajtu Mondo << sa istom bojom i potpisom "Mi smo moda".

Na njoj su Niki Minaž, Bijonse Nouls i Dijana Janković.

Mi nećemo komentarisati ništa - prenećemo tuđi komentar na fotku - "izbaci uljeza".

Nastavak na Mondo...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Mondo. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Mondo. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.