Izvor: Blic, 17.Apr.2004, 12:00   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Ivana, najlepša manekenka

Ivana, najlepša manekenka

Manekenku Ivanu Kukrić ste videli u spotu Zdravka Čolića za pesmu 'Zločin i kazna' i upravo je Ivana ponela titulu najbolje manekenke na završenoj 5. nedelji mode agencije 'Selekt' 'Aura Fashion Selection'.

Ivana je bila samo jedna od trinaest nagrađenih koji su dobili specijalno priznanje modne agencije 'Selekt' za uspešan rad u modnoj industriji i modi uopšte ove godine.

Sve popularniji modni kreator Zvonko Marković, koji >> Pročitaj celu vest na sajtu Blic << oblači Svetlanu Ražnatović, a oblačio je i Lin Montgomeri, i omiljeni je kreator Isidore Bjelice, dobio je nagradu za najbolju kolekciju modnog dizajnera za sezonu proleće-leto 2004. godine. Goran Spasojević je po mišljenju žirija bio najbolji muški maneken na 'Selektovoj' nedelji mode, a kao najbolje odevena javna ličnost koja je posećivala revije proglašena je manekenka i novinarka Tanja Stevanović. Glumac Stefan Kapičić, koji se kao maneken pojavio na prvoj večeri ove modne smotre, takođe je impresionirao žiri, pa je tako poneo nagradu - posetilac sa najzanimljivijim stilom na 'Aura Fashion Selection'.

Za najbolji brend na 'Selektovoj nedelji mode' proglašena je modna kuća 'La Perla', a najbolji revijski nastup imala je Jelena Nikolić Vanović, a nagrada za najbolju kolekciju modne kuće pripala je firmi 'P..S..Fashion'. Za najboljeg mladog autora proglašen je Vladimir Paripović, a najbolji dizajner modnih detalja je Ognjen Kuzmić. Najoriginalniji stajling posetioca revija je osvojila Gordana Jehlička. Za najbolje novo lice proglašeni su Aleksandra Čović i Petar Roganović.

a. d.

Nastavak na Blic...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Blic. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Blic. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.