Izvor: Blic, 17.Nov.2006, 13:00   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Holivud u Italiji

Holivud u Italiji

Venčanje Toma Kruza i Kejti Holms, koje će se u nedelju održati u zamku Odeskalči, u gradiću Bračano, definitivno će biti džet-set događaj godine - u Italiju su već doputovali Džim Keri i Dženi Mekarti, Bruk Šilds, Dženifer Lopez i Mark Antoni, a prava najezda svetskih zvezda se tek očekuje.

U Rim je prekjuče stigla i buduća mlada sa kćerkicom Suri i na aerodromu ih je dočekao Tom Kruz. Njih troje su zatim otišli u Gradsku skupštinu >> Pročitaj celu vest na sajtu Blic << Rima, ispred koje se okupila armija paparaca koji su očekivali da će njih dvoje tu obaviti građansko venčanje. Međutim, ispostavilo se da su Kruz i Holmsova samo posetili gradonačelnika Rima, inače velikog filmskog fana.

Kako je najavljeno, među mnogobrojnim zvanicama na svadbi godine trebalo bi da se nađu i Stiven Spilberg, Majkl Daglas i Ketrin Zita Džons, Džordž Kluni, Džon Travolta...

Iako niko nije siguran da će se Tom i Kejti zaista venčati u zamku Odeskalči, gradić Bračano je već danima pod opsadom novinara i radoznalaca sa svih strana sveta. Meštani, koji su za goste zacepili paprene cene (mesta na prozoru gradske skupštine koštaju od 1.000 do 2.500 evra), ipak su šokirani glasinama da je Kruz za zakup srednjovekovnog zamka platio čak dva miliona evra!

- Nisam gledao nijedan film Toma Kruza i znam samo da ima gomilu para. Međutim, mislim da je novac koji je dao za zakup mogao da potroši i na neke važnije stvari - rekao je penzioner Alesandro Donati.

Takođe, kako navodi britanski list 'Dejli mejl', popularni glumac je samo za organizaciju venčanja potrošio milion dolara - detalji se čuvaju u tajnosti, ali, priča se da će hrana biti dopremljena iz ekskluzivnog rimskog restorana 'Del bolonjeze', kao i da će zamak biti ukrašen hiljadama ruža i svećama sa mirisom kafe.

A. Novaković

Nastavak na Blic...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Blic. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Blic. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.