Izvor: Blic, 07.Okt.2005, 12:00   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Hjua Granta kosa čini muškarcem

Hjua Granta kosa čini muškarcem

Hju Grant tvrdi da izgleda kao lezbijka kada skrati kosu. Zvezda i srcelomac kaže da ga je bivša žena Elizabet Harli naterala da skrati svoje kovrdžice, ali kada je odsekao svoj zaštitni znak, to je bila prava katastrofa. Zvezda filma 'Noting Hil', kako prenosi američki 'Njujork post', kaže: 'Pokušao sam da se promenim. Dozvolio sam Elizabetinoj frizerki da mi odseče kosu. Mislio sam da ću dobro izgledati, ali ispostavilo se da ličim >> Pročitaj celu vest na sajtu Blic << da lezbijku. Odvratno sam ružan sa odsečenom kosom. Čak ni Elizabet nije mogla da me gleda'.

Počeo rat kalendara

Otvorena je borba kalendara za 2006. godinu. U toj borbi učestvuju izazovne predstavnice lepšeg pola, od Brazilke Magde Gomez, Venecuelanke Ainet Stivens do Srpkinje Nene Ristić i Italijanke Đorđe Palmas. Sve one nude svoju neskrivenu lepotu kako bi osvojile što više mesta na zidovima, u kabinama kamiona, automehaničarskim radnjama... Magda Gomez, lepa Brazilka zbog koje su već glavu izgubili Pipo Inzagi i Mario Čipolini, protagonistkinja je kalendara 'For men'. Nena Ristić iz Srbije i Crne Gore nalazi se na prvom kalendaru 'For men', koji je već na tržištu. Majka joj je Švajcarkinja, a tata iz Crne Gore. San joj je da se oproba u svetu filma. U međuvremenu, našla se i u žutoj štampi zbog svog flerta sa navalnim igračem Milana Bobom Vijerijem. Takođe, uhvaćena je i sa Flaviom Brijatoreom.

U petak u 'Plastiku' VIP 'The Prodigy' žurka

U petak, 7. okotobra, sa početkom u 23 časa otvara se nova sezona kluba 'Plastik'. Za otvaranje je organizovana 'The Prodigy' VIP žurka. Ulaz na žurku je moguć samo uz pozivnicu. Muziku će puštati poznati domaći di-džejevi M.K.D.S.L. i Fraki zajedno sa specijalnim gostima. U klubu je promenjen enterijer kao i saund sistem, a promenjena je i koncepcija dešavanja u klubu. Ove sezone 'Plastik' će raditi tokom cele nedelje.

Britni ucenjena zbog snimka privatnog seksa

Jedan od članova uobičajene pratnje para Britni Spirs i Kevina Federlina zapretio je da će objaviti njen privatni snimak seksa, koji je Britni snimila zajedno s Kevinom još pre braka, u vreme snimanja spota 'Chaotica”. Video snimak navodno je kopiran u domu Britni Spirs, a dotični film je Britni navodno snimila sa suprugom Kevinom Federlinom prije nego što se zaoblila. Originalni video snimak još je kod Britni, koja do juče nije imala pojma da ga je neko iskopirao.

Nastavak na Blic...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Blic. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Blic. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.