Hit godine! (VIDEO)

Izvor: Mondo, 17.Jan.2017, 14:02   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Hit godine! (VIDEO)

Slušaoci su ovu pesmu izglasali za hit godine

Slušaoci radio Beograda 202 su izabrali hit 2016. godine! To je pesma "Gasio sam mrak" benda Dža ili Bu, singl sa njihovog novog albuma "Sedma sila" u izdanju Mascom Recordsa.

Jedan od najuspešnijih rokenrol bendova na našim prostorima ove godine proslavlja 30 godina rada, a momci su proslavljanje započeli vrlo uspešno.

>> Pročitaj celu vest na sajtu Mondo <<

Izvor: YouTube

U oktobru prošle godine su objavili novi album pod nazivom "Sedma sila" koji je njihova publika sa oduševljenjem prihvatila, a u isto vreme su započeli i regionalnu turneju koju nastavljaju i u 2017. godini.

"Muziku sada čine silikoni i golotinja"

Pored toga, lepa vest je i da je publika jedne od najslušanijih beogradskih radio stanica - Radio Beograda 202 izabrala njihovu pesmu "Gasio sam mrak" za hit godine.

Podudarilo se da je bend ovim povodom imao i poklon za svoju publiku - novi spot za pesmu "Globalni građanin"!



Izvor: YouTube

Nastavak na Mondo...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Mondo. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Mondo. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.