Halid Bešlić postao Hrvat!

Izvor: S media, 10.Nov.2011, 11:26   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Halid Bešlić postao Hrvat!

Halid Bešlić dobio je hrvatsko državljanstvo i "putovnicu". Navodi se da su Hrvati popularnom pevaču otvorili velika vrata dobrodošlice, jer je pre dve godine postavio rekorde posećenosti i napunio dve zagrebačke "Arene"!

Kako je i BiH u poslednjih godinu dana oslobođena viznog režima, Halid Bešlić putuje sa pasošem svoje zemlje. Ipak, u svakom slučaju ovaj hrvatski dokument ima svoj značaj, pa je pevaču čast što ga poseduje, piše Krajiški info portal, prenosi >> Pročitaj celu vest na sajtu S media << Kurir.

Halid Bešlić: Ne vidi se da imam stakleno oko!

Halid Bešlić: Nakon operacije, kao nov!

Halid Bešlić: Ne gubim nadu u oporavak

Dodaje se da su srpski i hrvatski pevači podjednako zastupljeni i u bosanskim medijima, na manifestacijama i na nastupima kao i naši estrada iz BiH, to se u obrnutoj varijanti teško može naći.

Nastavak na S media...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta S media. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta S media. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.