Hale Beri snima u Srbiji?

Izvor: Mondo, 25.Feb.2016, 09:02   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Hale Beri snima u Srbiji?

Lepa oskarovka navodno krajem leta u Beogradu!

Hale Beri posetiće Srbiju u okviru snimanja novog filma, piše list "Alo".

U pitanju je ostvarenje mladog reditelja iz Amerike, o kom nije poznato mnogo detalja, ali neke scene će biti snimane na Kalemegdanu gde će ekipa boraviti 15 dana.

Berijevoj je poverena glavna uloga, a zajedno sa ekipom biće smeštena u jednom luksuznom beogradskom hotelu u centru, odakle će "pešaka" ići na snimanje na Kališu. >> Pročitaj celu vest na sajtu Mondo <<

Beograd je kao lokaciju navodno preporučio Stiven Sigal, koji je više puta boravio u srpskoj prestonici i važi za velikog prijatelja srpskog naroda.

"Alo" piše da će se u filmu pojaviti i srpski kaskader Uroš Ćertić, ali on nije želeo da daje izjave na tu temu.

Nastavak na Mondo...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Mondo. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Mondo. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.