Gužva u centru Beograda zbog Balaševića (FOTO, VIDEO)

Izvor: Mondo, 07.Nov.2018, 12:36   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Gužva u centru Beograda zbog Balaševića (FOTO, VIDEO)

Pogledajte taj red, proteže se do Istorijskog muzeja Srbije!

Trg Nikole Pašića od srede rano ujutru je preplavljen fanovima Đorđa Balaševića, koji su zauzeli busiju kako bi prvi kupili karte za koncert u Kombank Dvorani 2. decembra.

Zbog ogromnog interesovanja u prodaju su puštene i karte za druga dva termina - 4. i 6. decembar!

Pogledajte video!

Izvor: MONDO/Tijana Dušej Ristev

Balašević će nastupiti prvi put u Kombank Dvorani, >> Pročitaj celu vest na sajtu Mondo << na mestu gde je održao svoje prve solističke koncerte pre čak 40 godina.

"Kalendar mog detinjstva"je monodrama, recital, stand up i koncert u isto vreme, tako da je ovaj program moguće smestiti samo u jedan žanr: Đole.

Zamišljen kao priča o događajima koji su obeležili detinjstvo autora, uz klavirsku pratnju Aleksandra Dujina, "Protinu kći", "Ne volim januar", "Finu laganu stvar"i uvek neku novu pesmu.

Kako najavljuju organizatori program traje dok se ne završi, a Đoletova publika zna da to znači da će se najverovatnije razići oko ponoći.

Nastavak na Mondo...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Mondo. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Mondo. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.