Goran Višnjić novi Bond?

Izvor: 24sata, 22.Sep.2014, 01:45   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Goran Višnjić novi Bond?

Iako plavokosi Danijel Krejg po ugovoru mora da snimi još dva nastavka Džejms Bonda, već se bira njegov naslednik. Zasad su favoriti, čini se, hrvatski glumac Goran Višnjić i Idris Elba.

AGENT - „Nije profesionalno pričati o ulogama za koje nisam sto odsto siguran da ću ih odigrati. Naravno da mi laska činjenica što me mnogi vide kao idealnog Bonda“, rekao je glumac italijanskim medijima.

U svetu su čak otvorene i kladionice na kojima, zasad, prva mesta >> Pročitaj celu vest na sajtu 24sata << za novog Bonda zauzimaju Tom Hardi, Idris Elba i Majkl Fasbender. Obožavaoci agenta 007 nisu oduševljeni mogućim angažmanom Višnjića. "Hrvatski Džejms Bond? Je li ovo nekakva šala?", upitali su se američki fanovi čuvene holivudske franšize.

Nastavak na 24sata...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta 24sata. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta 24sata. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.