Izvor: Kurir, 02.Jul.2008, 07:37 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Goga s lepoticama
Izbor za mis Srbije biće održan 3. jula u Sava centru, pa su kandidatkinje za titulu najlepše Srpkinje odlučile da se pre odlaska u karantin provedu što je bolje moguće. Tako su se devojke nakon uspešnih priprema obrele u poznatom beogradskom restoranu „Pevac“. Lepotice su uživale u zabavi do kasno u noć, a u jednom trenutku u „Pevcu“ se pojavila i Goga Sekulić, pa su neke od devojaka iskoristile priliku da se slikaju s pevačicom. Inače, kako najavljuje organizator, ovaj izbor za mis biće u znaku svojevrsnog povratka u doba rimskih imperatora rođenih u Srbiji.
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Kurir. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Kurir. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.















