Gocinom bivšem preti zatvor?

Izvor: Mondo, 19.Sep.2016, 11:24   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Gocinom bivšem preti zatvor?

Domaća štampa prenosi da bi bivši suprug pevačice mogao da završi iza rešetaka.

Foto: YouTube

Ivan Marinković (46) mogao bi da završi u zatvoru zbog pljački marketa u kojima je navodno učestvovao, navodi list "Kurir".

Taj list piše da je protiv Marinkovića i dva njegova prijatelja podneta krivična prijava u Osnovnom tužilaštvu, i da bivšem učesniku Farme i Parova preti tri godine zatvora.

Prema pisanju tog lista, pančevačka policija >> Pročitaj celu vest na sajtu Mondo << je saslušala svedoke, pribavila snimke sigurnostnih kamera i sve dokaze prosledila tužilaštvu.

"Prijava je poslata redovnim putem, a ranije je utvrđeno da ovo nije bila jedina krađa te grupe, već da su im marketi i ranije bili meta i da su ukrali robu u vrednosti većoj od 35.000 dinara", navodi taj list.

Marinković nije želeo da komentariše priču o krivičnoj prijavi, kao ni njegova bivša supruga Goca Tržan.

Nastavak na Mondo...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Mondo. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Mondo. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.