Izvor: Vesti-online.com, 18.Maj.2016, 16:28 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Go muškarac prošetao Šibenikom, građani u šoku
Mladić, starosti oko 20 godina, prošetao je jutros mirno potpuno go Šibenikom, što je bio veoma iznenađujući prizor za ranoranioce koji su ga u čudu gledali, preneo je zagrebački "Jutarnji list".
Mladić je hodao ulicom Put Gimnazije prema centru grada, a pretpostavlja se da je reč o alkoholisiranom maturantu nakon burne noći tokom koje se slavio kraj mature, nekakvom ekscentriku, ili o osobi koja je, kako se navodi, možda, na brzinu morala da iskoči iz sobe ljubavnice >> Pročitaj celu vest na sajtu Vesti-online.com << kojoj se muž iznenada vratio sa službenog puta.
U šibenskoj policiji su potvrdili da je bilo više dojava građana o ovom slučaju, ali policija, kada je izašla na teren, nije uspela da pronađe mladića.
Inače, prema hrvatskom zakonu, ovaj čin spada pod prekršaj narušavanja javnog reda i mira.
Nastavak na Vesti-online.com...











