Galijano se ne vraća u Dior!

Izvor: S media, 28.Jun.2011, 19:18   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Galijano se ne vraća u "Dior"!

Od kada je uhapšen zbog rasističkih i antisemitskih komentara u javnosti, Džona Galijana više ne žele u modnim krugovima.

Izveštaji o suđenju Džonu Galijanu (50) za njegove antisemitske i rasističke izjave su preplavili svet. Iako se priča da će Galijano uskoro ponovo početi da radi, modna kompanija LVMH u okviru koje je i "Dior" je zvanično saopštila da dizajneru neće dati drugu priliku.

Galijano: Ničeg se ne sećam!

Danas počinje suđenje >> Pročitaj celu vest na sajtu S media << Džonu Galijanu

Galijano: Ovisan sam o alkoholu i tabletama!

Novinarka "Njujork Tajmsa" Kejti Horin, prošle nedelje je napisala da je od dobro obaveštenih izvora saznala da će LVMH ponovo pozvati Galijana da se priključi njihovom timu. Ipak, već sutradan na muškoj reviji “Dior” u Parizu, vlasnik "Luj Vitona" i "Diora" je odgovorio da dizajner nije dobrodošao.

- On neće više raditi za nas, nije pokazao osnovnu učtivost i kontaktirao me, rekao je Bernar Arno iz ove kuće.

Takođe, otkrio je da će dugogodišnji Galijanov asistent Bil Gejten preuzeti poziciju kreativnog direktora "Diora". Gejten je sa Galijanom sarađivao 23 godine.

Prošle nedelje je održano suđenje. Preti mu kazna od šest meseci zatvora i 22.500 evra. Presuda će biti izrečena 8. septembra, prenosi Blic.

Nastavak na S media...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta S media. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta S media. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.