Izvor: Press, 15.Dec.2013, 12:27 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Farma: Katarina Grujić ostala bez 3.500 evra!
Pevačica je čak sedam nedelja učestvovala u rijalitiju za džabe.
Kako se nezvanično saznaje, Grujićeva je potpisala ugovor sa produkcijom koji joj donosi 500 evra svake nedelje, a s obzirom da je već sedam puta ostala bez istog, ona će iz rijalitija, za sada, izaći „kraća“ za 3.500 evra.
Međutim, Kaća se na ovo puno ne obazire i više puta je pokazala da se ne nervira kada dobija kazne, jer očigledno se uvek vodi emocijama, bez obzira koliko je to košta.
Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Press. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Press. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.










