Farma: Izbacivanje uzivo!

Izvor: Blic, 26.Maj.2013, 23:12   (ažurirano 02.Apr.2020.)

"Farma": Izbacivanje uzivo!

Pevačica Bebi dol večeras je napustila "Farmu". Ona je dobila najmanje glasova publike. Nakon dupliranja imala je 13, 94 % glasova.

Bebi je u studiu u Šimanovcima hvalila prvi serijal "Farme", reklavši da se tada bolje uklopila sa ostalim učesnicima. Kao jedan od razloga zbog čega je to tako, pevačica je navela da su sadašnji farmeri željni slave i popularnosti.

Nominovanim učesnicama podršku u studiu su pružili članovi porodice i prijatelji.

Saškin >> Pročitaj celu vest na sajtu Blic << suprug Aleksandar Gazivoda rekao je da ona ne taktizira i da je moralna pobednica.

- Saška je upravo takva žena kakvom je gledamo sve ove dane. Nema nikakvu taktiku - rekao je Gazivoda

Jovanu je podržala mama Ceca, koja se rasplakala jer joj ćerka, kako kaže, veoma nedostaje i jedva čeka da je vidi. Ona je veoma zadovoljna sa novim dečkom svoje ćerke i podržava u potpunosti njihovu ljubav.

Prijatelj treće nominovane farmeke, Bebi Dol, rekao je za nju da je specifična osoba i da se zbog toga nije uklopila sa ostalim učesnicima "Farme".

Najčitanije SADA:

Nastavak na Blic...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Blic. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Blic. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.