Izvor: Blic, 08.Okt.2012, 12:34 (ažurirano 02.Apr.2020.)
"Eva Braun" slavi objavljivanje "Prisluškivanja"
Povodom jubileja 20 godina od objavljivanja debi albuma "Prisluškivanja", sastav "Eva Braun" će 15. decembra u beogradskom Domu omladine prvi put u karijeri odsvirati sve pesme sa ovog izdanja. "Eva Braun"
Prvi album "Eve Braun" objavlljen je kao vinilna ploča u tiražu od samo 500 primeraka, a imala veliki uticaj na domaću pop muziku narednih godina.
Ovaj album je snimljen na osmokanalnom magnetofonu i sa ritam mašinom umesto bubnjeva, a tih 14 pesama snimljeno >> Pročitaj celu vest na sajtu Blic << je za 14 dana.
- Odsviraćemo ceo album, u cugu, bukvalno od prve do poslednje pesme, tačno redosledom kako idu, što nikada ranije nismo radili. Znam da mnogi ljudi vole taj album. Na kraju krajeva, "Prisluškivanja" su nas dovela tu gde smo sada - kaže pevač i gitarista Goran Vasović i najavljuje da će posle toga publika moći da čuje i standardne hitove "Eve Braun".
Ulaznice za koncert koštaće 800 dinara u pretprodaji na blagajni Doma omladine Beograda i preko mreže Eventim, a na dan koncerta koštaće 1.000 dinara.
Povezane vesti: Koncert "Autoparka" u petak u Domu omladine Beograda Eva Braun u Bečeju Crvena jabuka objavila prvi DVD
Eva Braun slavi 20 godina od "Prisluškivanja"
Izvor: Mondo, 08.Okt.2012
Grupa Eva Braun će koncertom 15.decembra u sali Amerikana beogradskog Doma omladine, obeležiti 20 godina od izlaska prvog albuma “Prisluškivanja”...Youtube screenshot..Oni će odsvirati svih 14 pesama sa albuma koji je objavljen pre dve decenije...Kako kažu iz benda, ovim koncertom žele da obeleže...




















