Izvor: Blic, 16.Maj.2005, 12:00 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Esma Redžepova oduševila Zagrepčane
Esma Redžepova oduševila Zagrepčane
'Esma, Esma...', orilo se u petak uveče u prepunoj 'Tvornici' u Zagrebu, gde je Esma Redžepova, održala koncert za pamćenje.
Esmin nastup nije nikoga u sali ostavio ravnodušnim, navodi hrvatski 'Novi list'. Inače, početak koncerta je bio nešto rezervisaniji, ali je pravi haos nastao kada je Redžepova zapevala 'Čaje Šukarije', 'Mesečinu', 'Erdelezi' i druge hitove. Nažalost, prateći bend nije dostojno pratio besprekornu Esmu, napominje 'Novi list'. Međutim, to nije sprečilo publiku u kojoj su bili posetioci svih uzrasta, od studenata do starijih ljudi, da se ludo provedu tokom dvočasovnog koncerta. A. N.












