Emina: Ja sam srećna žena! (FOTO)

Izvor: S media, 27.Okt.2011, 02:43   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Emina: Ja sam srećna žena! (FOTO)

Emina Jahović ističe kako uživa u skladnom braku sa Mustafom Sandalom i da se raduju drugoj bebi.

Emina Jahović kaže da joj druga trudnoća teže pada nego prva ali da se njen suprug Mustafa Sandal na sve načine trudi da joj pomogne i ulepša joj dane do porođaja. Sin Jaman je jako mali i još uvek ne prihvata najbolje činjenicu da će mamu i tatu deliti sa drugim bratom, ali supružnici su sigurni da će kada dođe taj dan sve biti u najboljem redu. Emina kaže da se silno >> Pročitaj celu vest na sajtu S media << obradovala kada je saznala da je ponovo u drugom stanju i da je radosnu vest prvo podelila sa suprugom i njihovim porodicama. Da su joj najbliži na prvom mestu svedoči i činjenica da se vrlo retko odvaja od sina i muža i da se svim silama brani protiv lažnih natpisa u medijima.

Emina Jahović: Drugo pa muško! (FOTO)

Emina: Istina o mom tajnom sinu

Trudna Emina Jahović đuska na gliseru! (VIDEO)

Iako je već u poodmakloj trudnoći, lepa pevačica ne miruje pa je tako nedavno objavila novi singl "Posle mene" koji je ubrzo i ekranizovan, a krajem godine planira ulazak u studio i rad na novom albumu.

Nastavak na S media...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta S media. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta S media. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.