„Elit“ traži nova lica

Izvor: Blic, 09.Maj.2008, 07:37   (ažurirano 02.Apr.2020.)

„Elit“ traži nova lica

Milena Vujanović, lepotica koja je ušla u petnaest finalistkinja svetskog „Elitovog" finala u Marakešu, uspešno je krenula ka vrhu modnog biznisa.

Milena je bila zvezda „Festival International of Photography & Fashion", prestižnog takmičenja deset najtalentovanijih svetskih mladih dizajnera. Sve devojke koje žele da krenu Mileninim stopama, agencija „Forma Viva" poziva da se prijave na „Roventa Elit model luk" selekcione kastinge, koji će se održati >> Pročitaj celu vest na sajtu Blic << sutra u Beogradu, u hotelu „Hajat" u 13 časova, potom u Novom Sadu u kafeu „Sistem 1" u 19 časova, i u nedelju, 11. maja, u Nišu u klubu „Komodo" u 18 časova i u Leskovcu u restoranu ABC u 20 časova.

Nastavak na Blic...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Blic. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Blic. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.