Izvor: Blic, 24.Sep.2005, 12:00 (ažurirano 02.Apr.2020.)
El Mekferson podržala Kejt Mos
El Mekferson podržala Kejt Mos
Manekenka El Mekferson podržala je svoju koleginicu Kejt Mos koja sve dublje tone u nevolje. Australijska lepotica izjavila je da joj je žao što je kraljica modnih pista izgubila mnoge vredne ugovore pošto je jedan britanski tabloid objavio njenu fotografiju na kojoj se vidi kako šmrče kokain. El je britanskom programu GMTV rekla: 'Mislim da je Kejt u veoma neugodnom položaju, ali kad je čovek javna ličnost, mora da zna da se i njegov privatni >> Pročitaj celu vest na sajtu Blic << život pomno prati. Sigurna sam da je ovo za nju veoma težak trenutak, ali za svakog u centru pažnje javnosti to je veoma teško.' El je između ostalog priznala da je jednom otišla kod estetskog hirurga jer je bila veoma depresivna zbog svog izgleda.
Majkl Džekson snima sa tinejdžerima
Majkl Džekson se sprema da ponovo krene u osvajanje top-lista tako što će snimiti duet sa tinejdžerskim bendom 'Vestlajf'. Priča se da su momci spremni da rade s ekscentričnom zvezdom i da ih ne interesuje što je on bio upleten u mučno suđenje zbog optužbi za seksualno zlostavljanje maloletnika. Menadžer 'Vestlajfa' Luis Vols izjavio je 'Sanu': 'Majkl Džekson je inspiracija, a on je stupio u kontakt sa nama. Momci su pevali sa Dajanom Ros na njenom novom albumu, a pevali su i sa Marajom Keri. Pa smo pomislili - ko je sledeći. Džekson bi bio sjajan.' Priča se i da je član benda Šejn Filan posebno zainteresovan da snima sa Džeksonom jer je ovaj bio njegov idol u detinjstvu.
Galantni Bred Pit
Bred Pit, kako se govorka, nije štedeo kad je trebalo uplatiti odmor za njegovu novu ljubav Andželinu Žoli i njeno dvoje usvojene dece, dečaka Medoksa i malu Zaharu. Srcelomac je platio kraljevski apartman u hotelu sa sedam zvezdica u Burdž al Arabu, u Dubaiju, koji košta 7.000 dolara na noć, za svoje društvance. Od kad su stigli u ekskluzivno letovalište, filmske zvezde se igraju sa klincima i izležavaju na suncu. Viđeni su i kako se šetkaju po lokalnom prirodnom rezervatu. Britanski 'Dejli miror' citira jednog insajdera: 'Kad su stigli, izgledali su kao savršena porodica. Čak iako je to dug let od Sjedinjenih Država, Andželina je izgledala zanosno kad je kročila iz aviona.'
Britni prodala snimak porođaja
Šuška se da je Britni Spirs samo na rođenju bebe zaradila šest miliona dolara. Pevačica, koja je prošle nedelje rodila dečaka kome će, kako se priča, ime biti Šon Preston, i njen muž Kevin Federlajn taj novac će dobiti na osnovu ugovora koje su potpisali sa raznim TV, foto i drugim reklamnim firmama da im dopuste prikazivanje dolaska na svet znamenitog bepca. Britni i Kevin su, navodno, pristali da za više od tri miliona dolara u svom rijaliti šou 'Britni i Kevin: Haotično'.






