Izvor: Mondo, 20.Apr.2018, 20:31 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Džoni, puk'o si!
Em ga "pokrali", em niko neće da mu pomogne!
Foto: YouTube/MakeAGIF
Džoni Dep je krajem prošle godine podigao tužbu protiv menadžerske grupe koja je bila zadužena za glumčeve finansije, jer ga je pokrala za 40 miliona dolara.
U tužbi se navodi da je "The Management Group" uzimala zajmove na njegove čekove, za šta on nije bio obavešten, kao i da su njegovi advokati u to vreme bili svesni toga, ali su ćutali.
Jedan jedini - >> Pročitaj celu vest na sajtu Mondo << Džoni Dep! (FOTO, VIDEO)
Ista menadžerska grupa se branila rečima da je Dep rasipnik, kao i da mesečni troškovi glumca iznose oko 20 miliona dolara. Naveli su i da je kupovao umetnička dela, gitare, kuće, ostrva, skupocena vina, motore, preparirane šišmiše...
Fantastične teorije zavere!
Sada pored vesti da će jedan od omiljenih holivudskih glumaca bankrotirati, stiže i vest da ga je advokatska kancelarija koja ga je zastupala u slučaju protiv kompanije "The Management Group" napustila tri nedelje pre suđenja!
"Nakon pažljivog razmatranja spisa, došli smo do zaključka da moramo da napustimo slučaj i preuzmemo neke druge. Obema stranama želimo puno sreće", stoji u njihovom saopštenju glumcu.
Što znači - puk'o si Džoni!















