Džoni, puko si!

Izvor: Mondo, 20.Apr.2018, 20:31   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Džoni, puk'o si!

Em ga "pokrali", em niko neće da mu pomogne!

Foto: YouTube/MakeAGIF

Džoni Dep je krajem prošle godine podigao tužbu protiv menadžerske grupe koja je bila zadužena za glumčeve finansije, jer ga je pokrala za 40 miliona dolara.

U tužbi se navodi da je "The Management Group" uzimala zajmove na njegove čekove, za šta on nije bio obavešten, kao i da su njegovi advokati u to vreme bili svesni toga, ali su ćutali.

Jedan jedini - >> Pročitaj celu vest na sajtu Mondo << Džoni Dep! (FOTO, VIDEO)

Ista menadžerska grupa se branila rečima da je Dep rasipnik, kao i da mesečni troškovi glumca iznose oko 20 miliona dolara. Naveli su i da je kupovao umetnička dela, gitare, kuće, ostrva, skupocena vina, motore, preparirane šišmiše...

Fantastične teorije zavere!

Sada pored vesti da će jedan od omiljenih holivudskih glumaca bankrotirati, stiže i vest da ga je advokatska kancelarija koja ga je zastupala u slučaju protiv kompanije "The Management Group" napustila tri nedelje pre suđenja!

"Nakon pažljivog razmatranja spisa, došli smo do zaključka da moramo da napustimo slučaj i preuzmemo neke druge. Obema stranama želimo puno sreće", stoji u njihovom saopštenju glumcu.

Što znači - puk'o si Džoni!

Nastavak na Mondo...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Mondo. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Mondo. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.