Džip sleteo u konjon Morače, poginule 2 osobe

Izvor: Prva.rs, 24.Nov.2014, 14:08   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Džip sleteo u konjon Morače, poginule 2 osobe

"U mestu Međurečje, na putu Podgorica-Kolašin, jutros je došlo do saobraćajne nesreće, kada je, iz za sada nepoznatih razloga, terensko vozilo marke Nisan, podgoričkih registarskih tablica sletelo u kanjon Morače, u provaliju duboku oko 50 metara", kazali su za crnogorski portal CdM iz policije.
Prema nezvaničnim saznanjima portala, policija je po dolasku na mesto nesreće primetila dva beživotna tela, muško i žensko, čiji identitet za sada nije poznat. Takođe, policija utvrđuje >> Pročitaj celu vest na sajtu Prva.rs << da li je u vozilu bilo još osoba. 

"Policija je po prijemu obaveštenja da je došlo do nesreće uputla ovlašćenu ekipu na lice mesta. Uviđaj je u toku", naveli su iz policije. 

Na licu mesta su ekipe policije, Hitne pomoći kao i pripadnici Službe spasavanja.
Izvor: Tanjug

Nastavak na Prva.rs...



Povezane vesti

Džipom sleteli u kanjon Morače

Izvor: OkRadio.rs, 24.Nov.2014

Jedan džip podgoričkih registracija, sleteo je u ponedeljak rano ujutro u kanjon Morače. Poginule su dve osobe. Radnici “Monteputa” I.Š. i R.B. poginuli kod mesta Pjenavac, na putu Podgorica-Kolašin. Džip je prema procenama sleteo u provaliju duboku oko 50 metara. Prema nezvaničnim...

Nastavak na OkRadio.rs...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Prva.rs. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Prva.rs. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.