Džabe si se vraćala...

Izvor: Mondo, 02.Jun.2015, 00:06   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Džabe si se vraćala...

Pevačica koja je tek u ovoj epizodi vraćena u šou ispala iz daljeg takmičenja.

Foto: YouTube

X Faktor je večeras napustila Danijela Večerinović, koju je iz duela izbacio Milan Bukilić.

Drugo romantično veče X Faktora započelo je nastupom Antonija Krištofića, koji je pevao pesmu "Umirem sto puta dnevno" Tonija Cetinskog.

Sledeći su bili Amel Ćurić i "Love me again" Džona Njumena, povratnica Danijela Večerinović i "Rijeka bez imena" >> Pročitaj celu vest na sajtu Mondo << Marije Šestić, zatim "Mirrors" Džastina Timberlejka i grupa 9Control, Milan Bukilić i "Story of my life" benda One Direction.

David Temelkov pevao je "Jedinu" Tošeta Proeskog, a Magdalena Bogić "Kao da me nema tu" pevačice Vane.

Po jednu pesmu spasa morali su da otpevaju Milan i Danijela, i na kraju je sa rezultatom 2:2 publika odlučila da Danijela ide kući.

Nastavak na Mondo...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Mondo. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Mondo. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.