Izvor: Blic, 09.Mar.2005, 13:00   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Dragana: Naš predsednik je lepo vaspitan

Dragana: Naš predsednik je lepo vaspitan

- Naš predsednik je jedan lepo vaspitan čovek, šarmantan i pametan - rekla nam je Dragana Mirković nakon upoznavanja sa Borisom Tadićem u Beču na otvaranju Privredne komore.

- Na koktel sam otišla sa svojim suprugom Tonijem. Oko Tadića je bila velika gužva, svi su prilazili da se upoznaju sa njim i pozdrave ga. Nisam želela da ga smaram, jer znam kako je meni ponekad u sličnim situacijama. A onda mi se on javio, prišao >> Pročitaj celu vest na sajtu Blic << mi i tako smo se i zvanično upoznali, budući da smo do tada jedno drugo znali samo sa televizije. Veoma ljubazno me je pitao kako mi je u Beču, da li sam se snašla, jesam li nostalgična... Zaista ostavlja utisak finog, prijatnog i kulturnog čoveka. Meni je najbitnije da se austrijskim privrednicima i političarima naš predsednik sviđa. Utisak je da popravlja imidž Srbije - priča Dragana.

Osim predsednika, i Dragana u svom domenu popravlja imidž naše zemlje. Nedavno je učestvovala u austrijskom filmu 'Slumming' reditelja Mihaela Glavogera i otpevala pesmu 'Sama'. Ekipa je bila prezadovoljna njenom glumom, pa je u međuvremenu dobila ponude da igra u još nekoliko austrijskih filmova.

- O tome ću još da razmišljam, mada mi, priznajem prija popularnost koju polako stičem u ovoj zemlji.

Simonida Stanković

Nastavak na Blic...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Blic. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Blic. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.