Izvor: Mondo, 06.Nov.2015, 19:27 (ažurirano 02.Apr.2020.)
"Dokažite da je mrtav"
Bizarno - skoro deceniju nakon smrti popularne TV zvezde, sud zahteva potvrdu da je stvarno umro?!
Foto: Twitter/BindiIrwin
Australijski TV avanturista Stiv Irvin preminuo je pre devet godina, od smrtonosnog uboda raže u grudi. Ceo svet je tada šokirala priča o omiljenom "Lovcu na krokodile", koji je stradao snimajući emisiju.
Njegova ćerka Bindi, koja ima 17 godina, počela je sopstvenu TV karijeru i takmiči se u aktuelnoj sezoni "Plesa sa zvezdama" >> Pročitaj celu vest na sajtu Mondo << u Americi. Međutim, pošto je Bindi maloletna, njen ugovor mora da bude odobren pred sudom, i tu je nastao problem.
Sudija Vrhovnog suda u Los Anđelesu zatražila je od Bindi da dostavi dokaz da joj je otac mrtav. Iako je njena majka Teri potpisala standardni papir, u kom se navodi da neće polagati prava na novac koji Bindi zaradi u emisiji, sudija "očekuje istu potvrdu i od njenog oca" i dodaje da "ne postoji dokaz da je on mrtav".
Iako je reč verovatno samo o tehnikalijama, smrtovnici koja je ostala u Australiji, američka štampa zapanjeno prenosi da je "nemoguće da postoji osoba koja ne zna da je Stiv Irvin umro".
Bindi je za sada u šouu zaradila 320.000 dolara.









