Divčeva ćerka doživela nesreću na motoru!

Izvor: Mondo, 28.Jul.2017, 07:39   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Divčeva ćerka doživela nesreću na motoru!

Petra Divac i njen dečko sudarili se sa automobilom u centru Beograda!

Domaća štampa prenosi da su Petra Divac (19), ćerka košarkaškog asa Vlade Divca, i njen dečko Luka (23) doživeli saobraćajku na Studentskom trgu u Beogradu.

Mladi par nalazio se na motoru, koji se zakucao u "opel" u Ulici braće Jugović. Petra je prebačena na Vojno-medicinsku akademiju, gde su joj konstatovane povrede noge, kuka i glave, a vozač je teže povređen i operativnim putem mu >> Pročitaj celu vest na sajtu Mondo << je saniran prelom noge.

"Informer" piše da je mladić vozio neregistrovan trkački motocikl, i da je udario u automobil koji je imao prevenstvo prolaza.

Petrina mama Snežana Divac oglasila se na Twitteru i kratko objavila da se oboje dobro oporavljaju.

Lep dan, hvala dragom Bogu! Svi su zivi i oporavljaju se. Hvala na podrsci

— Ana Divac (@AnaDivac) July 27, 2017

Nastavak na Mondo...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Mondo. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Mondo. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.